BLOG

published at

Jak sfinansować wymarzony urlop?

Jak sfinansować wymarzony urlop?
Czas urlopowy dla wielu z nas dobiega końca. Jednak niektórzy zdecydowali się na wyjazd na wczasy poza sezonem wakacyjnym. Z pewnością oferty stały się atrakcyjniejsze cenowo, a przecież nadal mamy szeroki wybór wycieczek w ciepłe kraje. Jeżeli jeszcze nie zaplanowałeś swojego urlopu, zobacz, gdzie jesteś w stanie uzyskać szybką gotówkę na dowolny cel.

Wakacje last minute

Po pracowitym roku każdy z nas zasługuje na odpowiedni wypoczynek. Obecnie mamy bardzo wiele możliwości. Kierunki wakacyjne nie kończą się na krajach znajdujących się w  Europie. Coraz większa ilość osób decyduje się na wyjazd do bardziej egzotycznych państw. Nie straszne są im szczepienia i nowo poznana kultura ludzi. Wiele osób pasjonuje się podróżami, czy kulturą innych krajów. Polacy średnio wydają na wakacje około 3000 zł. Jednak wyjazdy w egzotyczne kraje kosztują nas w biurze podróży około 6000 zł. Turyści oszczędzają na wyjazd cały rok, aby móc odpocząć bez konieczności wykonywania pracy, przez kilka dobrych dni. Jedni preferują wyjazd nad morze, inni uwielbiają aktywnie spędzać czas w górach. Jeżeli nie mamy jeszcze zaplanowanego wyjazdu, warto zainteresować się ofertami last minute. Dostępne są przez cały rok, nie tylko w okresie od czerwca do sierpnia. Najkorzystniejsze są oferty, na których zakup decydujemy się dosłownie kilka dni przed wyjazdem. Szczególne okazje cenowe znajdziemy nawet w ten sam dzień. Musimy być jedynie dobrze zorganizowani i otwarci na różne propozycje.

Wczasy nad morzem

Rezerwując wycieczkę nad morzem, z pewnością mamy sporo możliwości spędzania wolnego czasu. Oprócz kąpania się w morzu i odpoczynku na plaży możemy zwiedzić tutejsze okolice i najpiękniejsze zakątki danego regionu. Każdy kraj ma swoje oryginalne i piękne miejsca, które należy odwiedzić w trakcie naszej podróży. Spacery po plaży, czy również skorzystanie z tutejszych sportów wodnych to również ciekawa atrakcja, z jakiej warto skorzystać. Na większych plażach oferowane są atrakcje typu wspólna gra w siatkówkę, czy przejażdżka skuterem wodnym. Koniecznie spróbujmy również przysmaków danego regionu. Smaki kulinarne to dobre doświadczenie dla wielu podróżników. Dzięki rozmowie z ludźmi możemy doznać wielu cennych lekcji, które pozostaną z nami na całe życie. 

All Inclusive, czy wakacje na własną rękę?

Coraz więcej osób decyduje się na wypoczynek w hotelach cztero i pięciogwiazdkowych. Jednak są również zwolennicy wycieczek organizowanych na własną rękę. W zależności od preferencji obie opcje są dobre. Jeżeli uwielbiamy sami decydować o wszystkim, spróbujmy poszukać noclegów i dojazdu do miejsca docelowego. Jest wiele porównywarek biletów lotniczych i zakwaterowania, dzięki którym możemy znaleźć najlepiej dopasowaną ofertę do naszych potrzeb i możliwości finansowych. Jeżeli decydujemy się na opcję kupna wakacji w biurze podróży i chcemy wyjechać za granicę, nie wydając zbyt dużo gotówki zdecydujmy się na opcję last minute. Śledźmy oferty online, które dostępne są w ciągu całego roku. All inclusive zawiera w cenie noclegi, posiłki, opiekę rezydenta, przelot. Czasami również wliczone jest ubezpieczenie, jednak warto zorientować się w tym temacie, przed wyborem odpowiedniej oferty. Oferty z biur podróży dostępne są również stacjonarnie. Możemy liczyć na pomoc pracownika, który z pewnością zaoferuje nam kilka propozycji wyjazdu wakacyjnego. Jaka opcja jest atrakcyjniejsza - wakacje na własną rękę, czy All Inclusive? Gdzie zaoszczędzimy więcej pieniędzy? W szczególności zależy to od miejsca docelowego, w jakim planujemy spędzić wolny czas. Jeżeli decydujemy się na wyjazd na własną rękę, a kraj, który wybraliśmy, ma wygórowane ceny, koszt może być porównywalny do tych oferowanych w biurze podróży. Oczywiście jesteśmy w stanie znaleźć na własną rękę niskobudżetowe wakacje. 

Pożyczka na wakacje

Jak sfinansować wakacje marzeń? Co, jeśli jesteśmy w kręgu osób, których interesują dalekie podróże w nieznane? W takich sytuacjach musimy mieć przeznaczoną większą ilość gotówki. Jeżeli chcemy wyruszyć w podróż z całą rodziną również wydatek stanie się dla naszego portfela znacznie bardziej zauważalny. Jeżeli znaleźliśmy się w sytuacji, gdzie nie mamy odpowiedniej ilości gotówki, możemy szukać wsparcia finansowego w firmach pozabankowych. Oczywiście róbmy to z głową. Jeżeli nie jesteśmy pewni, czy będziemy w stanie spłacić zaciągnięte zobowiązanie, zastanówmy się dwa razy przed podpisaniem umowy z firmą pożyczkową. Pożyczki na dowolny cel dostępne są w większości instytucji. Sporo osób decyduje się na zaciągnięcie dodatkowych pieniędzy, które przeznaczy na podróż swoich marzeń. W większości instytucji finansowych jesteśmy w stanie uzyskać gotówkę nawet w ten sam dzień. Więc jest to idealna opcja, jeżeli decydujemy się właśnie na zakup wakacji last minute. Szukasz pożyczki na wakacje? W tym artykule dowiesz się więcej, jak ekspresowo otrzymasz pożyczkę online. 

Miniratka - uzyskaj pieniądze już dziś!

Miniratka udziela pożyczek, które właśnie możesz przeznaczyć na wakacyjną podróż swoich marzeń. Pożyczki dostępne są od 700 zł do 7100 zł. Spłata zobowiązania wynosi maksymalnie 36 miesięcy, dlatego bez problemu powinniśmy uregulować zaciągnięte należności. Wniosek o pożyczkę znajdziemy na stronie głównej www.miniratka.pl. Pożyczkodawca poprosi nas o podanie kilku ważnych informacji m.in. danych teleadresowych oraz tych wiążących się z naszym zatrudnieniem. Przed wypełnieniem wniosku jesteśmy w stanie sami sprawdzić szacunkową kwotę, jaka będzie kształtowała się z zaciągnięciem pożyczki na raty. Na stronie głównej pod kalkulatorem znajdują się najważniejsze informacje, takie jak: wysokość raty, RRSO, całkowita kwota pożyczki, okres spłaty zobowiązania, oraz kwota do spłaty. Są to dane orientacyjne, służące do celów informacyjnych. Ostateczne koszty będą podane po wysłaniu zgłoszenia do pożyczkodawcy. Będzie ona zależna od indywidualnej oceny zdolności klienta.