JAK TO DZIAŁA?

Wypełnij prosty formularz i złóż wniosek o pożyczkę online

Pierwszym krokiem do uzyskania pożyczki za pośrednictwem serwisu Miniratka dla firm, jest złożenie wniosku online. W trakcie wypełnienia formularza zostaniesz poproszony o podanie kilku niezbędnych danych osobowych i teleadresowych. Koniecznie przygotuj również informacje dotyczące Twojego przedsiębiorstwa. Gdy Twój wniosek zostanie zaakceptowany, skontaktujemy się z Tobą w tej sprawie. Przelew na konto powinien trafić do 24 godzin od momentu podpisania umowy z pożyczkodawcą. 

Jak spłacić pożyczkę?

Każde zaciągnięte zobowiązanie należy spłacić w wyznaczonym terminie, który znajdziemy na umowie pożyczkowej. Proces spłaty pożyczki jest bezpieczny, wygodny i bardzo prosty. Spłata odbywa się na wskazany przez pożyczkodawcę rachunek bankowy. Przed zaciągnięciem pożyczki należy oszacować aktualną sytuację finansową. Świadome podejmowanie decyzji jest bardzo istotne. Jeżeli spóźnimy się ze spłatą zobowiązania w terminie, firma pozabankowa może naliczyć nam dodatkowe opłaty w postaci odsetek i kosztów dochodzenia roszczeń. W przypadku braku możliwości spłaty pożyczki skontaktuj się z biurem obsługi klienta. 

Miniratka dla firm

Szybka pożyczka dla firm daje możliwość sfinansowania bieżących wydatków lub inwestycji dla naszego przedsiębiorstwa. Pożyczki to jeden z najpopularniejszych sposobów uzyskania dodatkowych środków pieniężnych bez konieczności wizyty w placówce wybranej instytucji finansowej. Potrzebujesz pieniędzy na rozwój przedsiębiorstwa? Złóż wniosek online i uzyskaj gotówkę na dowolny cel. Dopasuj ofertę do swoich potrzeb i możliwości!